خانه | ارتباط با ما

ارتباط با ما

همکاران متخصص در مرکز عملیات شبکه (NOC) مسئولیت نظارت بر زیرساخت های شبکه، بررسی و رفع اختلالات آن را در کوتاه ترین زمان ممکن را بر عهده دارند.
 پشتیبانی تلفنی  7* 24 در سیستک به کارشناسان مجرب NOC سپرده شده است. سیستک ساز وکاری در نظر گرفته است تا کاربر در کوتاه ترین زمان ممکن با کارشناسان ارتباط برقرار کند. پشتیبانی تلفنی با هدف پیگری مشکل کاربر تا رفع نهایی آن و کسب رضایت او و ارتباط با ما انجام می شود.
در کنار پشتیبانی تلفنی، خدمات پشتیبانی حضوری و همچنین ارائه خدمات مشاوره و خدمات کارشناسی در محل توسط کارشناسان در کوتاه ترین زمان ممکن بعد از درخواست کاربر ارائه می شود.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نام

چرا سیستک؟

ارتباط با ما

همزمان با تخصصی شدن نیازها به اینترنت و ظهور سرویس های متنوع آنلاین، سیستک دسترسی کاربر به اینترنت با کیفیت در مدت کوتاه و پشتیبانی موثر از آن را مورد توجه قرار داده است. نتیجه ی آن بازخورد مثبتی است که ما از کاربران دریافت کرده ایم.
ما می دانیم تجربه ی لذت بخش اینترنت با بالاترین کیفیت ممکن زمان محقق می شود که کاربر در هر لحظه این اطمینان را داشته باشد که تحت حمایت حداکثری تیم پشتیبانی سیستک قرار دارد. مراد از هر لحظه، هر ساعت از 24 ساعت روز در 7 روز هفته است ، با کمترین معطلی.
سیستک پهنای باند اینترنت را به صورت اختصاصی و یا با ضریب اشتراک یک به یک در قالب سرویس های متنوع به کاربرانش ارائه می دهد. وجود سرویس های متنوع، نتیجه ی درک مشتریانی با نیاز های متنوع است. 

نتیجه آنکه کاربر خانگی سرویس پوینت تو پوینت سیستک را انتخاب کرده است، گیمر حرفه ای پهنای باند اختصاصی گیمینگ را انتخاب می کند ، مدیر یک شرکت بزرگ جویای اینترنت سازمانی سیستک می شود و مجتمعات بزرگ مسکونی با ده ها یا صدها کاربر سرویس اینترنت برج ها و مجتمع ها را دریافت می کنند. خدماتی که همه ی آنها در کوتاه ترین زمان به مرحله ی راه اندازی و استفاده می رسد.
خدمات سیستک به اینترنت محدود نشده است. سیستک راهکارهای شبکه هم ارئه می دهد. سناریوی ساده و قابل درک از این موضوع، مدیران شرکتی بودند که از ما برای راه اندازی یک شبکه ی داخلی بین شعب مختلف شان کمک خواستند. 

یک شعبه واقع در جردن، یک شعبه در فاز 11پردیس، یک شعبه در شهرک صنعتی شمس آباد و انبار شان در غرب کرج ،پوینتهای فوق می خواستند داده های خود را در امنیت کامل با بالاترین سرعت ممکن بین شعب تبادل نمایند. یعنی می خواستند شبکه ی داخلی (اینترانت) خود را داشته باشند. ما این سناریو را با استفاده از شبکه ی استقرار یافته ی سرویس دهنده های سیستک در آن مناطق عملی کردیم.
این یک راهکار شبکه است. سیستک قابلیت راه اندازی سریع لینک های داخلی بین نقاط را به واسطه ی تجربه ی بالای تیم متخصص شبکه کسب کرده است.
مشاوره ی تخصصی، تشخیص نیاز کاربر، پیش بینی سناریو های احتمالی، در کنار امکان سنجی دقیق میدانی توسط کارشناسان مجرب، به کاربر این اطمینان را می دهد که در مدت کوتاهی با مناسب ترین هزینه بهترین سرویسِ منطبق بر نیازهایش را دریافت می کند.
طیف متنوع مشتریانی که از سیستک خدمات دریافت می کنند و وفاداری طولانی مدت آن ها به ما، نتیجه ی احساس اطمینانی است که از پشتیبانی موثر و کیفیت بالای خدمات دارند.

خدمات سیستک

ارتباط با ما

تهران، بلوار نلسون ماندلا، تقاطع ظفر، برج پم، طبقه 13 ، واحد 4

ایمیل

info@systec.com

تماس با ما

021-42306000