چرا اینترنت گیمینگ سیستک؟

برای خرید بهترین سرویس اینترنت گیم باید به چند فاکتور مهم مثل سرعت دانلود، سرعت آپلود و پینگ تایم و پشتیبانی اختصاصی گیمینگ توجه کنید.

01

پینگ تایم پایین

در بازی های آنلاین، نرخ انتقال اطلاعات بین دو سرور از سرعت دانلود و آپلود مهم تر است. به زمان رفت و برگشت اطلاعات به سرور، پینگ (ping) گفته می شود. به این معنا که هر چقدر سرور دورتر باشد، اطلاعات با تاخیر نمایش پیدا می کنند. سیستک با داشتن چند مسیر مختلف اینترنت و برقرای لودبالانس در شبکه میتواند بهترین پینگ و کوتاهترین مسیر را برای برقراری ارتیاط با سرور مورد نظر محیا کند.

02

سرعت اپلود بالا

اگر شما به عنوان یک گیمر از پلتفرم های Twitch ،Steam و Youtube برای انتشار نحوه بازی خود نیز استفاده می کنید، حداقل به 10 مگابیت سرعت آپلود نیاز دارید که یک لایو با کیفیت متوسط ارائه بدهید و هر چه این سرعت بالاتر باشد کیفیت لایو شما و یا حتی انتشار ویدئو ضبط شده شما، بهتر و سریعتر خواهد بود

03

سرعت دانلود بالا

سرعت دانلود یکی دیگر از عواملی است که برای خرید یک اینترنت پرسرعت برای بازی باید در نظر داشته باشید. اما اهمیت آن از سرعت آپلود و پینگ تایم، کمتر است. در موقع بازی آنلاین، حجم زیادی از اطلاعات و داده روی اتصال اینترنت شما عبور می‌کند.

مقایسه پینگ ها

مطالب گیمینگ

© All Rights Reserved