خانه | درباره ما

درباره ی سیستک

 سیستک یک سرویس دهنده سرویس اینترنت (Internet Service Provider) همچنین ارائه دهنده راهکارهای شبکه (Network solutions) است که در طول بیش از 20 سال فعالیت خود، با کسب مجوزهای لازم و ایجاد زیرساخت های پیشرفته و مطمئن، موفق شده است به عنوان شرکتی پیشرو در حوزه ی خدمات اینترنت و پهنای باند، مورد توجه سازمان ها و مراکز دولتی، شرکت های بزرگ و کوچک و البته گروه های مختلف مشتریان خانگی قرار گیرد.
 بازخورد مثبت کاربران از پشتیبانی موثر خدمات درباره سیستک، ما را یک پاسخگوی قابل اطمینان برای انواع نیازهای کاربرانمان معرفی کرده است.

خدمات سیستک

مناطق تحت پوشش سیستک

درحال حاضر سیستک با داشتن بالغ بر 40 پاپ سایت مستقر درگستره استان تهران، کرج، پرند، پردیس، تمامی شهرک های صنعتی و مسکونی مجاور پایتخت و کلیه مناطق حومه تهران، به مشتریانش خدمات رسانی می کند. این خدمات در بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبانی ارائه می شود و کارشناسان ما تمام تلاش خود را می کنند تا خدماتی به مشتریان ارائه دهند که با رضایت 100 درصدی آن ها پاسخ داده شود.
پایداری شبکه ی سیستک نتیجه نگاه علمی به موضوع شبکه، برخورداری از زیر ساخت کارآمد در backhaul و مسیرهای رادیویی متنوع با افزونگی(Redundancy) بالااست و این دیدگاه حاصل تجربه و کار عملی متخصصین سیستک در حوزه های مختلف کاری شبکه است.