درباره سیستک

راه اندازی سرویس اینترنت مرکزی در مجتمع های مسکونی ، اداری و تجاری ، یکی دیگر از خدمات شرکت سیستک می باشد. کیفیت بالای سرویس اینترنت مرکزی سیستک از برترین ویژگی های این سرویس می باشد. علت این امر استفاده از تجهیزات حرفه ای می باشد که معمولا تهیه و نصب این تجهیزات برای یک کاربر در یک مجتع مقرون به صرفه نبوده و شرکت سیستک می تواند این تجهیزات را به صورت امانی در اختیار مجتمع ها قرار دهد.

شرکت سیستک آمادگی نصب و راه اندازی اینترنت مرکزی را با استفاده از کادری مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن ، با بهترین کیفیت و استفاده از تجهیزات و فناوری روز دنیا را دارا می باشد. این شرکت با ارائه راهکارهای متفاوت ، مناسب ترین سرویس اینترنت مرکزی برای متقاضیان را با توجه به موقعیت ، نقشه و مساحت مجتمع با مزایای ذیل برقرار می نماید :

نصب تجهیزات سرویس دهنده مرکزی به صورت امانی
ارائه اشتراک اولیه رایگان
عدم وابستگی به مرکز مخابرات
پشتیبانی 24 ساعته
نصب و راه اندازی در کوتاهترین زمان
ارائه اشتراک جداگانه به هر کاربر

اسامی برخی از مجتمع ها :

برج پم (جردن)
برج سایه (ولیعصر)
مرکز خرید الهیه (جردن)
مجتمع بوعلی (کوی فراز – سعادت آباد)
مجتمع آمیتیس (اوین)
مجتمع آرین (میرداماد)
مجتمع تهران الکتریک (لاله زار)
مجتمع پردیس زندگی (صادقیه)
مجتمع مسکونی هرمزان (شهرک غرب)
برج مروارید (زعفرانیه)
برج دریا (اوشان)
مجتمع مروارید (اوشان)
مجتمع مسکونی کیمیا (ازگل)
مجتمع مسکونی حمید (صادقیه)
مجتمع مسکونی کاج (پونک)
مجتمع یاس (زیبا دشت)

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمائید .

اینترنت مرکزی کابل و سوییچ

در مجتمع هایی که تعداد واحدهای متقاضی کمتر از 20 واحد باشد از روش کابل کشی و نصب سوئیچ در مجتمع استفاده می شود.امواج رادیویی اینترنت پرسرعت توسط گیرنده سرویس دریافت شده و به سوئیچ های نصب شده در مجتمع منتقل می گردد. سوئیچ قابلیت ایجاد یک شبکه داخلی در مجتمع را دارد. این شبکه باعث می گردد که هر کاربر به صورت مجزا به اینترنت دسترسی پیدا کرده و سرویس اینترنت پرسرعت خود را دریافت نماید. ارتباط هر واحد به سوئیچ نیز از طریق کابل برقرار می گردد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمائید .

اینترنت مرکزی Dslam

در مجتمع هايي كه تعداد كاربران در خواست كننده سرويس اينترنت حداقل به 20 نفر برسد ، دستگاه Dslam در كنار پنل خطوط تلفنهاي مجتمع نصب مي گردد. اين دستگاه سرويس را از طريق كابلي كه از گیرنده سرویس آمده است، دريافت كرده و به خطوط تلفن منتقل مي كند. اين روش به كاربر اين امكان را مي دهد تا بوسيله يك مودم +ADSL2 سرويس درخواستي خود را از طريق خط تلفن واحد خود دريافت نموده و به شبكه جهاني اينترنت متصل شود.

مزایا :

نصب و راه اندازی تجهیزات به صورت امانی
عدم نیاز به کابل کشی برای هر واحد
بدون هزینه و اشغالی روی خط تلفن
کیفیت بالاتر ازADSL مخابراتی (به علت کوتاه بودن مسافت بین تجهیزات و مجتمع)

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمائید .

اینترنت مرکزی Hotspot

راه اندازی اینترنت مرکزی به صورت Hotspot ، برای مراکز خرید ، رفاهی ، تجاری ، تفریحی و فضاهای باز و به طور کلی مکان هایی که کاربران اینترنت ثابت ندارند ، مناسب می باشد. به طور مثال در یک مرکز خرید که روزانه صدها مراجعه کننده متفاوت دارد ، مراجعه کنندگان می توانند با اتصال به این شبکه از طریق تلفن همراه ، تبلت و یا حتی لپ تاپ خود به راحتی به سرویس اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند. در این سرویس امکان تهیه اشتراک دائم جهت صاحبان کسب و کار و کاربران ثابت در این مراکز نیز امکان پذیر می باشد.

مزایا :

نصب و راه اندازی تجهیزات به صورت امانی
بدون نیاز به مودم جهت اتصال به اینترنت پرسرعت
امکان تهیه اشتراک دائمی
تهیه اشتراک رایگان از طریق پیامک
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمائید .